ПАТ "Легбанк" в стадії ліквідації

ПАМЯТКА ПОТЕНЦІЙНОМУ ПОКУПЦЮ

ЩОДО НАДАННЯ ДОСТУПУ ДО

«КІМНАТИ ДАНИХ»

Для ознайомлення з документами по активам (майну), що виставлене на відкриті торги (аукціони), в електронному вигляді, потенційному покупцю необхідно:

I. Звернутися до Банку і залишити Заявку відповідного зразка одним зі зручних для потенційного покупця способів:

а) направити на електронну пошту БанкуЭтот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та електронну пошту Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. заповнену Заявку потенційного покупця про надання доступу до «Кімнати даних», згідно шаблону, розміщеного на даній сторінці.

До Заявки, яка направляється на електронну пошту БанкуЭтот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ,

потенційний покупець додає сканокопії документів, перелік яких наведено в розділі 2 цієї Пам’ятки, що скоротить час підготовки Банку до фактичного надання потенційному покупцю доступу до «Кімнати даних».

б) оформити Заявку потенційного покупця про надання доступу до «Кімнати даних», безпосередньо звернувшись до офісу Банку, м. Київ, вул. Жилянська, 27, попередньо домовившись про зустріч за тел. (044) 287-95-07.

Після обробки Заявки, потенційному покупцю буде призначено день та час для перегляду інформації в «Кімнаті даних», протягом п’яти робочих днів з дати отримання Заявки потенційного покупця про надання доступу до «Кімнати даних», але не пізніше дня, що передує дню проведення відкритих торгів (аукціону).

II. За 15 хвилин до призначеного часу в призначений день потенційний покупець повинен з’явитися за адресою м. Київ, вул. Жилянська, 27, з повним пакетом оригіналів (крім випадків, визначених в переліку ни жче, коли подається лише належним чином засвідчена копія), та належним чином завірених копій документів.

Документи, що необхідні для оформлення Заявки потенційного покупця про зацікавленість у придбанні активу (майна) ПАТ «ЛЕГБАНК» та безпосереднього доступу до Кімнати даних :

1. Договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації (підписаний зі сторони заявника) підписаний в 2-х екземплярах;

2. Та

Ø для фізичних осіб/ФОП:

- при подачі заявки - копія паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу), копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків, копія довіреності, в разі, якщо від імені фізичної особи виступає представник, копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців (або свідоцтво про державну реєстрацію), копія Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ, документи мають бути засвідчені підписом уповноваженої особи Банку, або особистим підписом заявника ( в разі направлення документів електронними засобами зв‘язку).

-при безпосередньому доступі до «Кімнати даних» – оригінал паспорта заявника, Картка реєстраційного номеру облікової картки платника податків, оригінал довіреності, в разі, якщо від імені фізичної особи виступає представник та оригінал паспорту довіреної особи .

Ø для юридичних осіб:

- при подачі заявки - копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців (або свідоцтво про державну реєстрацію), копія довіреності від юридичної особи на представництво її інтересів, якщо документи подає представник юридичної особи, наказ про призначення директора юридичної особи, копія паспорта довіреної особи, копія Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ юридичної особи документи мають бути завірені підписом відповідальної особи юридичної особи та печаткою.

- при безпосередньому доступі до «Кімнати даних» - о ригінал та завірена копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців (або свідоцтво про державну реєстрацію), оригінал та копія довіреності від юридичної особи на представництво її інтересів, якщо документи подає представник юридичної особи, оригінал та копія наказу про призначення директора юридичної особи,оригінал та копія паспорта довіреної особи, оригінал та копія Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ юридичної особи.

Обов’язковою умовою для надання доступу потенційному покупцю до «Кімнати даних» є підписання договору щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації за формою, що розміщена на даній сторінці . В разі відмови потенційного покупця від підписання договору щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації, доступ до «Кімнати даних» такому потенційному покупцю не буде надано.

ІІІ. Після підписання договору щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації, потенційному покупцю надається можливість ознайомлення з документами по активам (майну), виставленому на відкриті торги (аукціони) в електронному вигляді, щодо якої потенційним покупцем було подану відповідну заявку.

Форма Заявки по Кімнаті даних та Типовий Договір щодо нерозголошення банківської таємниці: